• Oaza

  • Oaza

  • Oaza

  • Oaza

Copyright 2019 - Informacja

Akcja. Chronimy życie poczętych dzieci podejrzanych o chorobę.

Kochani!!!

Od września ruszyła akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy chroniącej życie poczętych dzieci podejrzanych o chorobę. Podpisy będą zbierane do 15 listopada.

O tym, że akcja jest bardzo ważna i nagląca, z pewnością nie trzeba Wam pisać, bo wiecie doskonale, iż życie ludzkie jest wartością nadrzędną.

Jako członkowie Ruchu Światło-Życie jesteśmy zobligowani do konkretnego działania.

Dlatego też prosimy małżeństwa wszystkich kręgów o pomoc w zbiórce podpisów. Niech każdy z nas poczuje się do odpowiedzialności, by wypełnić choćby jedną kartę podpisów. Każda krata to 10 podpisów.

Kartę można pobrać i wydrukować ze strony:

Karta ZATRZYMAJ ABORCJĘ > PDF <

Można zebrać podpisy wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, w miejscu pracy. Można zorganizować zbiórkę podpisów w swojej parafii. Karty z podpisami prosimy przekazać członkom Diakonii Życia podczas październikowego Dnia Wspólnoty. Można również samemu wysłać podpisane karty na adres Komitetu(adres podany jest na karcie).

Z pewnością znacie historię Mary Wagner, która, tylko za to, że podchodzi do kobiet ciężarnych w klinikach aborcyjnych z prośbą o nie zabijanie swego dziacka, do tej pory w więzieniu przesiedziała łącznie ponad cztery lata.

Mary Wagner to kobieta skromna i pokorna, ale o niezwykłej odwadze i przenikliwości.

W niedawnym wywiadzie dla „Naszego Dziennika” (9–10 września) Mary powiedziała: „Zło szerzy się, gdyż nie napotyka dostatecznie silnego oporu ze strony zwykłych ludzi. Kto powinien stawić opór? Przede wszystkim my, chrześcijanie. Tymczasem jesteśmy zbyt bierni, zbyt potulni, i mówię to także do siebie. Słowo Boże, zwłaszcza w niektórych psalmach, napomina nas, byśmy nie pokładali nadziei w książętach, i musimy brać to poważnie”. I kto to mówi? Osoba, która pozwala się zamknąć w więzieniu.

Nie każdy musi mieć tyle odwagi co Mary Wagner, ale już do złożenia podpisu pod obywatelskim projektem powinno mu jej wystarczyć !

Kaliska Diakonia Życia

 

WEJDŹ NA STRONĘ www.zatrzymajaborcje.pl
WYDRUKUJ KARTĘ DO ZBIERANIA PODPISÓW
PODPISZ SIĘ Z CAŁĄ RODZINĄ I ZNAJOMYMI
ODEŚLIJ NA PODANY ADRES KOMITETU

TYLKO TYLE!

f t g m