Copyright 2021 - Informacja

Kilka słów ks. biskupa Damiana Bryla do naszej wspólnoty.

W piątkowe popołudnie, 19 lutego, wraz z ks. Danielem Zarębskim i ks. Michałem Pacyną spotkaliśmy się z biskupem Damianem Brylem. Nowy ordynariusz był zainteresowany życiem i działaniami wspólnoty oazowej naszej diecezji. Pytał o radości i troski Ruchu Światło-Życie. Temat Domowego Kościoła jest bliski naszemu biskupowi, ponieważ był moderatorem kręgów. Ks. biskup Damian pytał o planowane działanie ewangelizacyjne. Zachęcał naszą wspólnotę oazową do umacniania tych, którzy są w Kościele, ale również do wychodzenia do tych, którzy z różnych powodów nie odnaleźli w nim swojego miejsca. Na koniec spotkania złożyliśmy ks. biskupowi Damianowi, w imieniu naszej wspólnoty, życzenia imieninowe.

20210219 153847

Na koniec spotkania poprosiliśmy naszego ordynariusza o kilka słów do wspólnoty. Choć propozycja była dla ks. Biskupa zaskoczeniem nie odmówił nam, co bardzo nas ucieszyło.

Zachęcamy do słuchania!

Kasia i Piotr Kania

 

 

f t g m