Copyright 2021 - Informacja

Wieczór uwielbienia w Kobylinie

Powołani by wielbić4866

Diakonia Ewangelizacji z rejonu ostrowskiego 1 sierpnia 2020 r. na godz. 20.00 zaprasza na wieczór uwielbienia naszego Pana do ogrodów klasztornych w Kobylinie. Chcemy trwać razem z Maryją naszą Matką w uwielbieniu Boga, w przeddzień jej święta: Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli.

Modlitwę poprowadzi zespół z Białegostoku „Powołani by wielbić”.

Tak oni sami, na swojej internetowej stronie, piszą o sobie:

„Poplątane życiorysy, różne wspólnoty, inny bagaż doświadczeń i lat... Połączyło nas jedno - pragnienie uwielbiania Boga. I zaczęliśmy się uczyć, jak najpiękniej oddawać chwałę Najwyższemu. I zaczęliśmy się uczyć siebie nawzajem. Zachwyciliśmy się tym, co Pan czyni, kiedy Go razem wielbiliśmy. Zaczęliśmy zapraszać innych ludzi do skierowania wzroku ku jedynemu Bogu, który ma moc nas zbawiać...

Niewielu wśród nas wykształconych muzyków – a jeśli - to często nie na swoich miejscach. Wokaliści grają na gitarach, pianista gra na „przeszkadzajkach”, dyrygent śpiewa, a dyryguje... księgowa. Po prostu powiedzieliśmy Bogu, aby wykorzystał nas tak, jak chce On sam. A wszystko po to, aby mógł objawiać swoją chwałę tam, gdzie my po ludzku nie domagamy.”

Przyjdź i uwielbij z nami naszego najlepszego, jedynego Boga. Tylko Jemu należy się cześć i chwała. Chwalmy Pana z niebios, chwalmy Go na wysokościach!

f t g m